دسته بندی

Share

» :: خواب آرام و آسوده - درمان بی خوابی

 خواب آرام و آسوده – درمان بی خوابی

 آدمی در بیست و چهار ساعت شبانه روز در حدود ۸ ساعت خواب نیاز دارد تا بتواند کار روزمره خود را درست انجام دهد و احساس سلامتی و نشاط کند و انرژی کافی برای فعالیت های روزانه را داشته باشد. بی خوابی در هر سنی ممکن است اتفاق افتد، ولی با بالا رفتن سن اکثراً اختلال در خواب و بی خوابی شبانه آغاز می گردد.

مشکل بی خوابی در افراد به شکل های گوناگون بروز می کند . گروهی وقتی که به رختخواب می روند، نمی توانند بخوابند و مشکل در ابتدای خواب رفتن دارند.

گروهی اوایل شب خوب می خوابند، سپس به هر دلیلی از خواب بیدار می شوند و یا اینکه نیمه شب به هر دلیلی از رختخواب بیرون می آیند و دوباره به خواب نمی روند. گروهی شب بیداری ندارند، ولی صبح خیلی زود از خواب بر می خیزند. به هر حال به هر گونه‌ای که این مشکل خواب را داشته باشیم برایمان آزار دهنده است.

عوامل گوناگون مانند استرس،افسردگی و استفاده از مواد حاوی کافئین به مقدار زیاد، تغییر در ساعات کار روزانه، مصرف بعضی از داروها، احساس درد و رنج در اثر بعضی از بیماریها از مواردی هستند که می توانند سبب بی خوابی شوند.

افراد پیر مقداری از ساعت خواب شبانه را با خواب نیمروز و یا خواب

 در طول روز جبران می کنند.

بیخوابی خود شاید مشکل چندانی نباشد، ولی پیامدهای آن بیشتر آزار دهنده است. بی خوابی سبب می شود که آدمی احساس خستگی و افسردگی کند وگاهی مانع از تفکر، اندیشه و رشد فکری می شود. بی خوابی سبب می شود که فرد نتواندروی کارهای روزانه خود تمرکز کند.

اگر شما روز با انرژی، با نشاط هستید و احساس خستگی نمی کنید، خود یک دلیل بر این است که شب خواب کافی داشته اید.

درمان بی خوابی با هیپنوتراپی پنهان!

فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان برای مشکلات بی خوابی است. اگر شما از کمبود خواب و بیخوابی در شب رنج میبرید و درگیر افکار نگران کننده هستید، گوش دادن به این فایل صوتی به شما کمک میکند تا خوابی طبیعی و عمیق داشته باشید. همچنین امواج استفاده شده در این فایل صوتی با مغز شما همگام میشوند و شما را در حالت عمیق آرامش بخش قرار میدهد و کمک میکند به راحتی به خوابی عمیق فرو بروید.

گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی پنهان خواب آرام و آسوده – درمان بی خوابی

 نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

 ایجاد خواب عمیق و لذت بخش

 خوابیدن سریع و راحت (مثل بیهوش شدن)

 رهایی از استرس و نگرانی در شب

 به راحتی ریلکس شدن بدون تلاش زیاد

 تقویت سیستم ایمنی بدن با خواب خوب و عمیق

 افکار ترسناک را خاموش کردن

 با انرژی بیدار شدن از خواب

 داشتن افکار مثبت و آرامش بخش قبل از خواب

 سرشار از انرژی های مثبت و لذت بخش بودن به هنگام خواب

خرید و دانلود محصول

1396/10/19
درمان بی خوابی , خواب راحت , آرامش در خواب