دسته بندی

Share

» :: گذر از سخت کوشی مشقت بار


«گذر از سخت‌کوشیِ مشقت‌بار» نام یک سمینار است که «دارن هاردی» در آن به سخنرانی پرداخته است. هاردی در واقع یکی از بهترین و موفق‌ترین ناشران و سخنوران آمریکاست. او همچنین برای روزنامه‌ی نیویورک تایمز هم مطالبی می‌نویسد که جزو یکی از پرمخاطب‌ترین و محبوب‌ترین ستون‌های این روزنامه به شمار می‌رود.

هاردی علاوه‌بر نوشتن و انتشار کتاب، سخنرانی‌هایی هم دارد که در قالب‌های صوتی و تصویری در سراسر دنیا منتشر می‌شوند و مورد استقبال بسیاری از مخاطبان قرار می‌گیرند. دارن در این سمینار به شما می‌آموزد چگونه سیستم‌عاملی طراحی کنید که شما را به اهدافی برساند که از تصور آن‌ها هم وحشت داشته‌اید. او به شما می‌آموزد چگونه با انتخاب‌های کوچک و ثابت‌قدم‌بودن در آن‌ها به تغییرات عظیم دست پیدا کنید.

در ادامه بخشی از این سمینار را می‌خوانیم: «کار سخت صرفا جزئی از موفقیت است، در عین حال به این معنی نیست که اگر فقط سخت کار کنیم نتایج مورد نظر خود را در کارآمدترین راه ممکن ایجاد می‌کنیم. تمرکز، زمان، انرژی، پول و… در کنار کارِ سخت یک روش خاص و مولد است.» سمینار گذر از سخت‌کوشی مشقت‌بار با دوبله‌ی فارسی صوتی منتشر شده و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

خرید و دانلود محصول

1397/03/07
گذر از سخت کوشی مشقت بار