فایل باز-آموزش طلا و جواهر سازی | فایلفا
دسته بندی

Share

» :: فایل باز-آموزش طلا و جواهر سازی
فایل باز-آموزش طلا و جواهر سازیدر کلاس جواهرسازی ابتدا کار آموز با خواص عمومی فلزات گرانبها مخصوصا طلا و نقره آشنا می شود. این شناخت در حیطه ساختار میکروسکوپی اتم و کریستال استحکام کششی، عکس العمل را در مقابل اسید ها، هوا، آب، دما و غیره می باشد.


سپس در کارگاه ابزارشناسی با ابزارهای مربوط به این هنر آشنا و کاربرد و همچنین نحوه استفاده صحیح از این ابزارها که متاسفانه در کشور ما به این مقوله اهمیت زیادی داده نمی شود، آموزش می بینید.
در انتهای کارگاه ابزارشناسی دوره جواهرسازی، هنرجو یاد می گیرد چطور تعدادی از ابزارهای مورد نیاز خود راشخصا ساخته یا آماده سازی کند.


پس از گذراندن کارگاه ابزار هنرجوی رشته جواهرسازی آماده یادگیری اصول  اولیه کار با فلز می شود و هنرجو با توجه به روحیه و آموزش پذیری و تجربه کاری زیر نظر مستقیم و دقیق استاد تحت آموزش قرار میگیرد.
در این کارگاه هنرجو سوهان کاری،برش کاری، جوش کاری، پرچ کاری، جدا سازی، ذوب فلز، ریخته گری پایه (سنتی)، نوردکاری، سوراخ کاری، خمکاری،ساخت لوله چه،ساخت حلقه چه، ساخت تمام انواع زنجیر، ملیله کاری و غیره... آموزش می بیند که تمام این تکنیک را به صورت پایه و با استفاده از اصول یادگیری خلاقانه می باشد.


خرید و دانلود محصول

1396/10/26
فایل , باز-آموزش , طلا , وجواهر