فایل باز- مطالعه با دو نیم کره | فایلفا
دسته بندی

Share

» :: فایل باز- مطالعه با دو نیم کره
فایل باز- مطالعه با دو نیم کرهمعرفی کتاب مطالعه با دو نیمکره

کتاب مطالعه با دو نیمکره اثر حسین محمدرسول پور، به چند تکنیک تندخوانی که با انجام دادن آن‌ها خیلی راحت سرعت مطالعه کردن را افزایش می‌دهد و در ادامه روش‌های تقویت هوش‌های خلاق، هوش اجتماعی و روش‌های خیلی ساده برای تقویت حافظه و افزایش عملکرد حافظه معرفی شده که این روش‌ها کاملا تست شده است.

در کتاب مطالعه با دو نیمکره به تندخوانی اشاره‌شده است و اگر واقعاً به این روش‌ها اقدام کنیم راحت می‌توانیم به یک سرعت مناسب و قابل‌قبول تندخوانی برسیم. با انجام این تمرینات خیلی ساده به‌سرعت دو برابر از سرعت فعلی خود می‌رسید و بیشتر از زمان مطالعه استفاده می‌کنید. با تمرینات هوش‌ها و عملی کردن آن‌ها نه‌تنها در تقویت دو نیمکره مغز تأثیر دارد بلکه زندگی راحتی را برای خود ایجاد می‌کنید.

اکثر افراد قرن بیست‌ویک با بازاریابی و نحوه بازاریابی کردن آشنا هستند، بازاریابی شبکه‌ای یا سنتی فرقی ندارد ولی بیشتر به بازاریابی شبکه‌ای روی آوردن که نسبت به سایر بازارها پیشرفت داشته است. شما یک بازاریاب حرفه‌ای یا مبتدی هستید ولی توجه کرده‌اید اگر بخواهید با دنیای امروزه پیش بروید تا چه اندازه به پیشرفت‌های شخصی نیاز دارید؟ یک‌بار مرور کنیم «اینترنت، روش ارتباطی جدید، فن گفتاری خوب، بهبود شخصیتی، دست به نوشتن عالی» که در بین این‌ها تندخوانی نیز یکی از ستون‌های یک فرد بازاریاب حرفه‌ای است که در دنیای پیشرفته جزو کارهای عادی افراد به‌حساب می‌آید.

حسین محمدرسول پور در این کتاب سعی کرده‌ است با انتخاب بهترین و کارآمدترین تمرینات برای تقویت حافظه ازجمله کتاب دکتر کاواشیما و کتاب‌های آقای تونی بوزان و تمرینات کتاب‌های آلمانی شرکت دودن، خیلی راحت به سطح درک مطلب خوبی دست پیدا کنید.

فهرست مطالب

مقدمه
چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟
روش انتخاب (خرید) کتاب
آموزش‌های اولیه برای شروع
ماهیچه چشم‌
هفت عادت لازم برای تندخوانی
شروع تندخوانی
ابزارهای اولیه «ابزار کاربردی – تمرکز – موبایل»
جدول مقایسه و فرق بین افراد در تندخوانی
هوش خلاق
شرایط بیرونی و شرایط درونی
تکنیک‌های فوق‌العاده «Meta-Guiding»
فعالیت‌هایی مفید برای تقویت حافظه
فعالیت‌هایی که به مغز ما آسیب می‌زنند
افراد برجسته در تندخوانی
اقدام‌های اصلی برای یادگیری بهتر
سه روش کلیدی تقویت حافظه


قیمت 9000 تومانفقط 3000 تومان

خرید و دانلود محصول

1397/02/08
فایل باز , مطالعه , نیم کره