داشتن رابطه ای عمیق و زیبا و سرشار از معنویت با خدا | فایلفا
دسته بندی

Share

» :: داشتن رابطه ای عمیق و زیبا و سرشار از معنویت با خدا
همسویی ذهن با اراده الهی

 

چکیده :

این فایل صوتی سابلیمینال با پیام های پنهان قدرتمند شما رو یاری میکند تا با اراده و خواست خداوند هماهنگ گردید و توان پذیرش و کشف و یافتن امور را میدهد.

باعث میشود تا اراده و خواست خداوند رو اراده و خواست خود بدانید و در نهایت شما رو بسوی یک رضایت جسمی و احساسی و ذهنی هدایت می نماید.


اعتمادی بی قید و شرط به خداوند

فایل پیام های پنهان همراستایی با خداوند موجب تقویت ایمان و نزدیکی درونی به خداوند شده و فاصله بین ذهن و روح را بشکلی ناخودآگاه کاهش میدهد.

همه افراد روحشان آگاهی هایی را از پیش از تولد از جانب خداوند دریافت کرده که وقتی طرز فکرشان مطابق با روح و وجودشان میشود ناخودآگاه احساس خوبی به آنها دست میدهد.

احساس خوب ما نشانه نزدیک بودنمان به انرژی منبع هست و در آن مدار سلامتی و خوشبختی و ثروت قرار دارد و پر از اتفاقات خوب هست.

ذهن، قلب، روح و ناخودآگاه خود را با ایمان بی وقفه به خدا پر کنید، خدا همیشه با شما است و همیشه برای رسیدن به اهدافتان در حال کمک به شماست .ما باید به خدا به عنوان اصلی ترین کلید موفقیت در زندگیمان نگاه کنیم. نیرومندترین قدرت در این دنیا،خداست. کلام او، کتاب مقدس او کلید موفقیت در زندگی ما است.خداوند از ما خواسته است که هر کاری را که انجام می دهیم بر او تکیه کنیم.

کلید موفقیت در زندگی درک اینکه خدا خوب است و موفقیت را برای ما میخواهد است این همان کاری بود که پیامبر ما ابراهیم انجام داد. او خدا را دوست داشت به خدا ایمان داشت و این عشق به خدا کلید موفقیت ابراهیم بود همه انسان ها خدا را باور دارند اما تعداد اندکی به اوایمان دارند .

خواص استفاده از این سابلیمینال:

  • بهبود رابطه با خداوند
  • کمک به باور و پذیرش قوانین ثابت هستی
  • افزایش احساس حضور و حمایت خداوند در زندگی
  • همراستا شدن با تمام کائنات و جریان هستی
  • دستیابی به اهداف با افزایش ایمان
  • داشتن نگرش مثبت به وقایع

طرز استفاده:

تنها کافیست روزانه 1 ساعت به این فایل سالیمینال گوش دهید.

بهتر است نیم ساعت صبح پس از بیداری و نیم ساعت شب قبل لز خواب باشد.

و تا سه ماه بطور منظم و مستمر به آن گوش دهید.


مدت فایل: 14 دقیقه

حجم: 12 مگابایت
خرید و دانلود محصول

1397/03/04
ذهنی هماهنگ با خدا داشته باشید , سابلیمینال مسیج , پیام های پنهان , دانلود فایل خود هیپنوتیزم , باورهای مثبت , جملات تاکیدی