آموزش تصویری نرم افزار حقوق و دستمزد در همکاران سیستم | فایلفا
دسته بندی

Share

» :: آموزش تصویری نرم افزار حقوق و دستمزد در همکاران سیستم

حقوق و دستمزد یکی از واحدهای تابعه امور مالی شرکت ها و سازمان ها بوده و بطور خلاصه وظیفه این واحد،نگهداری اطلاعات پرسنل ،ثبت اطلاعات کارکردهای پرسنل،محاسبه حقوق و دستمزد ماهیانه ، پرداخت حقوق و دستمزد محاسبه شده،ارتباط با سازمان تامین اجتماعی،ارتباط با سازمان امور مالیاتی و اداره کار و …. می باشد.

 به دلیل اینکه نگهداری این اطلاعات کار سخت و پیچیده ای بوده و نیازمند دقت و صرف زمان بسیار زیادی می باشد وجود نرم افزارهای مالی ضروری گردید و شرکت های نرم افزاری اقدام به تولید این نرم افزارها نموده اند که یکی از معروفترین این شرکت ها که سهم بسزایی در بازار مالی ایران دارد،گروه شرکت های همکاران سیستم می باشد که یکی از بهترین نرم افزارهای حقوق و دستمزد را دارا بوده و سعی نموده تا جدیدترین تغییرات و آئین نامه ها و قوانین مالیاتی و تاین اجتماعی را در نرم افزارهای خود لحاظ نماید.

آشنائی با این نرم افزار می تواند یک گام موثر در ورود فارغ التحصیلان حوزه حسابداری و مالی به بازارکار باشد و پیشنهاد می گردد حتما یکی از دوره های حضوری یا محازی آشنائی با نرم افزار حقوق و دستمزد همکاران سیستم را شرکت نمائید.

خرید و دانلود محصول

1397/03/17
آموزش , تصویری , نرم , افزار , حقوق , و , دستمزد , در , همکاران