دسته بندی

Share

» :: آموزش کسب و کار اینترنتی از صفر تا صد

آنچه در محصول آموزش کسب و کار اینترنتی از صفر تا صد یاد می‌گیرید:

tick-p ۱. آغاز کسب و کار اینترنتی (تعاریف اولیه، مدل‌های رایج کسب و کار اینترنتی، توضیحاتی از پتانسیل درآمدزایی اینترنتی و …)

tick-p ۲. ایده پردازی برای شروع کسب و کار اینترنتی (چطور باید یک ایده مناسب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پیدا کنید؟)

tick-p ۳. تحقیقات بازاریابی (چطور بدونید که اندازه بازار انتخابی، میزان رقابت و … در زمینه‌ای که می‌خواید واردش بشید چقدره؟)

tick-p ۴. تقسیم بندی بازار و تمرکز بر بازار هدف کوچک (انتخاب صحیح بازار هدف و تمرکز بر روی بخش کوچک بازار و مزایای آن)

tick-p ۵. ابزارهای مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی (برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی به چه ابزارهایی نیاز دارید؟)

tick-p ۶. طراحی و راه اندازی وب‌سایت (توضیحاتی درباره طراحی سایت برای کسب و کار اینترنتی خودتون بدون دانش برنامه نویسی؟)

tick-p ۷. سرمایه مورد نیاز (به چقدر سرمایه نیاز دارید؟ چگونه با سرمایه کم نتیجه مطلوب بگیرید؟ چطور از اتلاف سرمایه جلوگیری کنید؟)

tick-p ۸. نکاتی که حتما باید قبل از شروع بازاریابی اینترنتی بدانید!

tick-p ۹. بازاریابی اینترنتی (معرفی روش‌های بازاریابی اینترنتی، نحوه انجام اونها و توضیح درباره اصطلاحات رایج در بازاریابی اینترنتی)

tick-p ۱۰. مجوزهای قانونی (برای کسب و کار اینترنتی خودتون به چه مجوزهای قانونی‌ای نیاز دارید و چطور باید اونها رو دریافت کنید؟)

tick-p ۱۱. چگونه برای سایت‌‌‌ درگاه پرداخت اینترنتی دریافت کنید و محصولات‌‌ رو بفروشید؟ چطور کالا‌هاتون رو به سراسر ایران ارسال کنید؟

tick-p ۱۲. نکاتی برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی و تمام جنبه‌های زندگی (پیشرفت شخصی، حسابداری و ابزارهای آنالیز وب‌سایت)

 


 

محصول آموزش کسب و کار اینترنتی از صفر تا صد مناسب چه افرادیه؟

۱. افرادی که نمی‌دونن کسب و کار آنلاین اصولی چیه و کسب درآمد از اینترنت چطوریه و می‌خوان از این راه درآمد داشته باشن.

۲. افرادی که قبلا سایت و یا وبلاگ داشتن و طراحی و راه اندازی سایت و وبلاگ رو بلدن ولی نمی‌دونن که چطور باید از سایت و وبلاگ خودشون کسب درآمد کنن یا در حال حاضر فروش دارن، ولی فروششون کم هست و درآمد خوبی از سایت خودشون ندارن و می‌خوان یاد بگیرن که چطور درآمد بیشتری کسب کنن یا کسب و کار خودشون رو سودآور کنن.

 

کسب و کار اینترنتی مخصوص تمام افرادی هست که می‌خوان در هر زمان و مکانی کسب درآمد کنن. در منزل، مسافرت، خواب، محل کار و … کسب و کار اینترنتی مناسب دانشجویان، کارمندان، افراد بیکار، زنان خانه دار، جوانان و دیگر اقشار جامعه هست که رویای یک درآمد عالی در سر دارن و می‌خوان برای خودشون کار کنن و رئیس خودشون باشن تا مجبور نشن که برای دیگران کار کنن.

محصول آموزش کسب و کار اینترنتی از ۰ تا ۱۰۰ درباره چه چیزی نیست؟

در این محصول به شما آموزش طراحی سایت یاد داده نمی‌شه.

 

در این محصول مسیر درست (صحیح) کسب و کار اینترنتی به شما آموزش داده می‌شه، این محصول به شما کمک می‌کنه تا بتونین درآمد اینترنتی عالی‌ای داشته باشین.

آموزش‌ها کاملا مفید و کاربردی هستند و از پرداختن به هر نوع کلیشه که فقط باعث افزایش مدت زمان آموزش و خسته شدن شما و سردرگم شدن و منحرف شدن از مسیر درست می‌شه خودداری شده.

در این محصول چند سایت به شما معرفی نمی‌کنم که مثلا برین اونجا عضو یا زیرمجموعه بشین و بعد پورسانت بگیرین و یا کلیک کنین و از اینجور روش‌های بدرد نخور و بیهوده، بلکه به شما یاد می‌دم که چطور کسب و کار اینترنتی اصولی ای رو خودتون راه اندازی کنین و مالک صد در صد کسب و کار و صد در صد درآمد قانونی خودتون باشین.

 

بعضی‌ها ادعا می‌کنن که می‌تونن به شما یاد بدن که در عرض ۲ ماه میلیونر بشین، همه اونها دروغ می‌گن! خیلی از همین سایت‌ها، درآمدهای هنگفتی از همین دروغ‌های خودشون به دست میارن (من هم اون زمان‌هایی که تازه وارد حوزه کسب و کار اینترنتی شده بودم به دام چنین افراد و کسب و کارهایی افتاده بودم).

کسب و کار اینترنتی اصولی نیاز به زمان داره تا رشد کنه، مخصوصا اگر سرمایه کمی داشته باشین. اگر دوست دارین ۲ ماهه میلیونر بشین، لطفا همین الان از این سایت خارج بشین و این محصول رو هم تهیه نکنین و من هم اصلا بلد نیستم از این کارها به شما یاد بدم!

اما اگر واقعا می‌خواین اصولی و قانونی کار کنین، پس ادامه توضیحات رو هم بخونین. در این محصول، مسیر درست راه اندازی کسب و کار اینترنتی و مسیر صحیح، قانونی و تضمینی میلیونر شدن از طریق اینترنت و کسب و کار اینترنتی رو به شما نشون می‌دم.

 

از هر ۱۰۰۰ نفری که در ایران از اینترنت استفاده می‌کنن شاید ۵۰ نفر از اونها طراحی سایت بلد باشن یا با اون آشنایی کامل داشته باشن و از این ۵۰ نفر احتمالا فقط ۲ نفر هستن که می‌دونن کسب و کار اینترنتی اصولی یعنی چی و فقط ۲ نفر هستن که با راه اندازی کسب و کار اینترنتی اصولی آشنایی دارن و به همین خاطر هم هست که از هر ۵۰ سایتی که راه اندازی می‌شه فقط یکی یا دو تای اونها موفق می‌شه و موفقیت اون به هیچ وجه شانسی نیست.

یکی از دلایل اصلی موفقیتش اینه که مدیران اون، اصول و قواعد راه اندازی کسب و کار اینترنتی رو به خوبی می‌دونن و مدام برای آموزش خودشون سرمایه گذاری می‌کنن و بیشتر یاد می‌گیرین.

خیلی‌ از افراد هستن که طراحی و راه اندازی سایت بلد هستن حتی در حد حرفه‌ای و عالی هم بلدن اما فقط تعداد کمی از افراد هستن که با کسب و کار اینترنتی اصولی آشنایی دارن و همین تعداد کم هستن که در اینترنت موفق هستن.

بسیاری از افراد از تئوری و اصول پایه‌ای و مهم فراری هستن و دوست دارن سریع کار عملی انجام بدن و به همین خاطر هست که اکثر افراد هیچوقت موفق نمی‌شن و فقط تعداد کمی از اونها موفق می‌شن!

 

طراحی بهترین سایت دنیا و در اختیار داشتن بهترین محصولات و خدمات دنیا بدون دانستن اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی، هیچ فایده‌ای نداره و نتیجه اون شکست، هدر رفتن سرمایه، زمان، انرژی و بدبینی هست.

 

افراد زیادی با کلی انرژی و انگیزه شروع به کار می‌کنن، سایت‌ها و وبلاگ‌های زیادی راه اندازی می‌کنن، حتی بعضی از اونها بازدید کننده‌های خوب و زیادی هم بدست میارن اما بعد از مدتی از ادامه کار دست می‌کشن و خسته می‌شن چون سایت و کسب و کار اینترنتی خودشون رو اصولی بنا نمی‌کنن و بدون کوچک‌ترین اطلاعات و تحقیق و بررسی‌ای وارد کار می‌شن و انتظار دارن که نتیجه خوب هم بگیرن.

در بسیاری اوقات چنین افرادی نهایتا به کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از طریق اینترنت به کلی بدبین می‌شن و به این نتیجه می‌رسن که اینترنت جای خوبی برای کسب درآمد نیست!!

اتفاقا اینترنت جای خیلی خوبی برای کسب درآمد هست و بهترین مکان هم هست! این افراد مقصر نیستن چون اصلا نمی‌دونن که باید چطور از اینترنت کسب درآمد کنن و نمی‌دونن که این کار هم مثل هر کار دیگری برای خودش اصولی داره.

 

من در گذشته‌ها که اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی رو نمی‌دونستم کسب و کار‌های اینترنتی زیادی راه اندازی می‌کردم و یا شکست می‌خوردم یا اینکه درآمد بسیار ناچیز با زحمت و کار بسیار بالا و خسته کننده داشتم که اصلا ارزشش رو نداشت، اما بعد از اینکه فهمیدم ایرادات کارم کجاست و اصولش رو که خیلی چیزهای ساده‌ای هم بودن یاد گرفتم، در اکثر کسب و کارهایی که راه اندازی کردم موفق شدم و نتایج عالی‌ای بدست آوردم.

 

کسب درآمد در خواب و مسافرت

 

در این محصول اون چیزهایی که باید برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق، پرفروش و پرسود بدونین رو به شما آموزش می‌دم و مطمئن باشین اگر این موارد رو به اجرا بذارین و بکار ببندین می‌تونین کسب و کار اینترنتی موفق و پر درآمدی داشته باشین.

دوستان زیادی داشتم و افراد زیادی هم هستن که بدون توجه به مواردی که در این محصول گفته شده شروع به طراحی و راه اندازی سایت می‌کنن و بعد از مدتی دست از کار می‌کشن و نتیجه خوبی نمی‌گیرن (پشت هر کسب و کار و سایت موفقی رازی نهفته هست که باید اونها رو بدونین تا شما هم بتونین کسب و کار پرسود و موفقی ایجاد کنین)

نکاتی که در این محصول آموزش داده می‌شه بسیار مهم هستن و حتما باید قبل از شروع انجام برخی کارهای عملی برای کسب و کار اینترنتی خودتون مانند طراحی سایت، این موارد رو یاد بگیرین.

یک سایت کامل رو در عرض چند ساعت هم می‌شه طراحی کرد اما این مباحث و اصول رو اگر ندونین به احتمال بسیار زیاد شکست شما حتمیه، دانستن این موارد برای هر شخصی که می‌خواد کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنه یا اینکه اون رو سودآور کنه ضروریه.

 

در همین سایت محصول آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی هم موجوده و می‌تونین همین حالا اون محصول رو هم تهیه کنین اما لطفا به خاطر داشته باشین که اکثر افرادی که اینطوری فکر می‌کنن (یعنی بدون داشتن اطلاعات کافی و دانستن اصول یک کار، وارد اون کار می‌شن) در نهایت چیزی جز هدر رفتن زمان، سرمایه و انرژی نسیبشون نمی‌شه.

حتما قبل از راه اندازی هر کسب و کار اینترنتی و هر سایتی این محصول رو تهیه کنین.

اجازه بدین برای درک بهتر اهمیت این موضوع، چند مثال از زمینه‌های دیگر براتون بزنم.

۱. افراد زیادی هستن که هیچ چیزی از بازار بورس نمی‌دونن یا اطلاعات کمی دارن و میلیون‌ها تومان سرمایه خودشون رو وارد بازار بورس می‌کنن و بعد از مدتی سرمایشون رو از دست می‌دن و شاید بدهکار بشن و وضعیتشون بدتر از قبل هم بشه!

۲. افرادی هستن که وزن زیادی دارن و فقط هدفشون اینه که خیلی سریع وزن کم کنن و بعد بدون شناخت بدن خودشون، مطالعه و دانستن نحوه صحیح کاهش وزن (تمریناتی که باید انجام بدن، تغذیه‌ای که باید داشته باشن و کلا چیزهایی که باید درباره‌اش بدونن) شروع به ورزش شدید و غیر اصولی می‌کنن و اونقدر به خودشون فشار میارن که بعد از مدتی خسته می‌شن و از برنامه خودشون دست می‌کشن.

پس از مدتی به دلیل از دست دادن انگیزه و بزرگ‌تر شدن معده، وضعیتش بدتر از قبل می‌شه! (اونایی که ورزش می‌کنن بیشتر غذا می‌خورن و وقتی ورزش رو رها می‌کنن در نتیجه فعالیت کمتر با غذای بیشتر نسبت به قبل، باعث چاقی بیشتر از قبل هم می‌شه!) یا اینکه اونقدر عجله می‌کنن و به خودشون فشار (جسمی و عملی) میارن که آسیب جسمی شدید و در نتیجه آسیب روحی هم می‌بینن!

 

کسب و کار اینترنتی هم مانند هر کار دیگه‌ای اصولی داره که باید اونها رو یاد بگیرین.

 من افراد بسیار زیای رو در نزدیکی خودم دیدم که مثلا برای اینکه یک موبایل اندرویدی با نسخه اندروید جدیدتر و سلفی بهتر، خریداری کنن که قرار نیست تاثیر مثبت و خاصی هم در زندگی اونها بذاره و بیشتر پول هدر دادن هست، چند ماه درگیر مقایسه برندهای مختلف و تحقیق و بررسی بودن! از طریق تحقیق در وب سایت‌های مختلف، مشورت با دوستان و ….

بسیاری از افراد همینطوری هستن، برای کارهای کم اهمیت و موارد غیرضروری کلی وقت و انرژی و هزینه صرف می‌کنن اما برای یک کار مهم که ابعداد و جزئیات زیادی داره مانند راه اندازی یک کسب و کار جدید، هیچ تحقیقی نمی‌کنن و با کمترین اطلاعاتی وارد کار می‌شن.

 

مطالب موجود در این محصول آموزشی کاربردی، عملی و مهارت محور هستن و اینطور نیست که صرفا یکسری تعاریف و تئوری‌ها به شما گفته بشه و بخواین اونها رو حفظ کنین!

در صورتی نتیجه مثبت می‌گیرین که بعد از تهیه و مشاهده این محصول، نکات گفته شده رو به خوبی به کار ببندین، پیگیر باشین و به دانسته‌ها تون عمل کنین.

 

برای اینکه در زمان، انرژی و هزینه‌های خودتون صرفه‌جویی کنین خیلی بهتره که از تجربیات دیگران استفاده کنین، تجربیاتی که در اثر صرف پول زیاد، سال‌ها کار سخت و فعالیت بی‌وقفه و شبانه روزی و مطالعه و تحقیق زیاد بدست اومده.

 

افرادی که در حال مطالعه این متن هستن و قبلا تجربه‌های مشابهی داشتن و با هدف کسب درآمد، وب‌سایت و وبلاگی راه اندازی کردن و بعد نتونستن موفق بشن و درآمد خوبی کسب کنن، بهتر و واضح‌تر این حرف‌های من رو درک می‌کنن.

به شما توصیه می‌کنم که از تجربه‌های دیگر افراد استفاده کنین. عمر انسان خیلی کوتاهه و زمان شما محدود هست، یک نفر نمی‌تونه همه چیز رو بدونه و همه چیز رو خودش تجربه کنه.

این ایده خیلی خوبیه که از تجربیات شکست‌ها و موفقیت‌های دیگران استفاده کنین و از اونها درس بگیرین و تجربیات خودتون رو هم به اونها اضافه کنین.

در این محصول آموزشی تمامی این تجربیات و تحقیقات و اطلاعات خودم رو با قیمت بسیار ناچیزی در اختیار شما قرار دادم، تجربیات و اطلاعاتی که از اونها نتایج فوق العاده ای گرفتم.

 

موفقیت اتفاقی و شانسی نیست، موفقیت برنامه صحیح می‌خواد که این محصول برنامه صحیح رو در اخیار شما قرار می‌ده.

 

با به کار بستن و پیروی از این اصول، کسب و کار اینترنتی موفقی راه اندازی می‌کنین و به درآمد بسیار عالی‌ای می‌رسین.

اگر قبلا درآمد خوبی از اینترنت نداشتین،

اگر فکر می‌کنین اینترنت جای مناسبی برای کسب درآمد نیست،

اگر فکر می‌کنین شما ایده و استعداد خوبی ندارین و نمی‌تونین در اینترنت مانند دیگران موفق بشین،

اگر فکر می‌کنین همه کارهایی که باید برای کسب درآمد از اینترنت انجام می‌دادین، انجام دادین و نتیجه مطلوبی نگرفتین،

از شما پوزش می‌خوام و قاطعانه می‌گم که متاسفانه سخت در اشتباه هستین و دارین اشتباه فکر می‌کنین.

این محصول تصوّر شما درباره کسب درآمد از اینترنت و کسب و کار اینترنتی رو دگرگون خواهد کرد.

یاد بگیرین که کسب و کار اینترنتی اصولی برای خود راه اندازی کنین و از درآمدی عالی برخوردار بشین.

ای کاش اون زمانی که من هم کار خودم رو شروع کردم چنین محصولی وجود داشت!

خرید و دانلود محصول

1397/04/18
درآمد , درآمد اینترنتی , کسب درآمد , اینترنت , اینترنتی , کسب و کار , شغل , ایده , پکار اینترنتی , درآمد از اینترنت , موفقیت , ثروت , پول