دانلود کتاب لاتین سازه‌های هیدرولیکی نوواک | فایلفا
دسته بندی

Share

» :: دانلود کتاب لاتین سازه‌های هیدرولیکی نوواک

دانلود کتاب لاتین سازه‌های هیدرولیکی نوواک

هدف کتاب لاتین سازه‌های هیدرولیکی نوواک، ارائه متن برای دانشجویان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد هیدرولیک، همچنان در نسخه های قبلی باقی می ماند؛

سازه های هیدرولیکی نواک

 ما همچنین اعتقاد داریم که محققان، طراحان و اپراتورهای سازه های هیدرولیکی همچنان متن مورد نظر و منبع مرجع تحریک کننده تا به امروز را پیدا خواهند کرد.

سازه‌های هیدرولیکی

ویرایش جدید کتاب سازه‌های هیدرولیکی ما را به به روز رسانی متن و مرجع در سراسر کشور و معرفی برخی از تغییرات مهم و اضافات واکنش به تحولات جدید در زمینه هیدرولیک قادر می سازد. ما همچنین برخی از نظرات دریافت شده در مورد نسخه قبلی سازه‌های هیدرولیکی را در نظر گرفته‌ایم.

هیدرولیک نواک

هدف اصلی کتاب سازه‌های هیدرولیکی نوواک، یعنی ارائه یک متن برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

مشخصات کتاب

نام کتاب: سازه‌های هیدرولیکی

نام لاتین محصول: Hydraulic Structures Novak Moffat Ma ARBcrete

ویرایش:چهارم

سال چاپ:2007      

تعداد صفحات:725

نویسندگان: نوواک (Novak)

حجم فایل:5.58 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: هدف اصلی کتاب سازه‌های هیدرولیکی نوواک، یعنی ارائه یک متن برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

کلمات کلیدی: دانلود,کتاب,لاتین,سازه,هیدرولیک,نوواک,pdf,سازه‌های هیدرولیکی,هیدرولیک سازه,سازه هیدرولیک,سازه‌های هیدرولیکی نواک,سازه‌های هیدرولیک نوواک,کتاب سازه‌های هیدرولیکی

 

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین سازه‌های هیدرولیکی نوواک در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت

خرید و دانلود محصول

1397/04/25
دانلود , کتاب , لاتین , سازه , هیدرولیک , نوواک , pdf , سازه‌های هیدرولیکی , سازه‌های هیدرولیکی نواک , سازه‌های هیدرولیک نوواک , کتاب سازه‌های هیدرولیکی
نام کتاب : سازه‌های هیدرولیکی | ویرایش : چهارم | سال چاپ : 2007 | نویسندگان : نوواک (Novak) | حجم فایل : 5.58 مگابایت |